Kasa fiskalna Elzab K10

Wdrożenie kasy fiskalnej - tradycyjnie czy online?
Więcej informacji tutaj!

  • Producent: ELZAB
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • Cena netto: 1 161,00 zł 1 428,03 zł
ELZAB K10. Przełom w kasach fiskalnych
Pierwsza kasa fiskalna na polskim rynku z panelem dotykowym. W czasach wszechobecnej specjalizacji urządzenie doskonale wpisuje się w potrzeby odbiorców ceniących ciekawe wzornictwo, a przy tym szukających urządzenia pracującego niezawodnie przez lata, w różnych warunkach eksploatacji.
Nowe narzędzie dla małego biznesu.
Panel dotykowy TFT reaguje bardzo szybko i precyzyjnie. Dotykowa klawiatura przynosi intuicyjne rozwiązania znane z telefonów komórkowych i prostotę obsługi.
Rezygnacja z klawiatury mechanicznej pozwoliła na zaoszczędzenie cennego miejsca. Ilość i wielkość wyświetlanych klawiszy zmienia się kontekstowo, a kasę można wygodnie obsługiwać nawet w zimowych rękawicach. Osoby mające wcześniej kontakt z kasami fiskalnymi rozpoczynają pracę na K10 bez używania instrukcji obsługi.
 
Uniwersalna i nowoczesna
Kasa dedykowana jest zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Przyciąga wyglądem, oswaja dotykiem, zaskakuje jakością komponentów, zachwyca solidnością konstrukcji i nowymi rozwiązaniami komunikacji z użytkownikiem. Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci wystarcza na 5 lat pracy, obniża koszty zakupu papieru, wspierając idee proekologiczne.
 
Mobilna znaczy przenośna
Wyoblone kształty, brak wystających elementów i obudowa wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, obciążenia, zarysowania) to nie jedyne atuty mobilnej kasy. Odpinana smycz pomaga przy przenoszeniu jej w terenie, ale również pozwala zabezpieczyć urządzenie przed kradzieżą. Kasa może pracować w każdej pozycji.
 
Wytrzymała
Wytrzymały akumulator pozwala na wystawienie do 4200 paragonów, a w razie potrzeby można go łatwo odłączyć i wymienić na inny. Stopień naładowania można kontrolować na pasku stanu kasy. Możliwe jest zasilanie bezpośrednio z instalacji samochodowej 12 V.
Odporna. K10 pozytywnie przeszła testy w trudnych warunkach: w komorze klimatycznej przy temperaturze -15 st.C, po zalaniu klawiatury wodą, w długotrwałych testach uderzeń tipsowymi i żelowymi paznokciami.
 
Przyjemność użytkowania
Dwukomponentowa obudowa - wewnątrz z twardego ABS, na zewnątrz z miękkiego elastomeru - ułatwia trzymanie kasy w ręku. Antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się urządzenia na blacie, ułatwia obsługę i odrywanie papieru jedną ręką. Znak rozpoznawczy kasy K10, czyli panel wyświetlacza jest idealnym rozwiązaniem w warunkach słabego oświetlenia (lub jego braku), pozostaje czytelny również w warunkach ostrego nasłonecznienia.
 
Wzornictwo i ergonomia
Wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz dostępność kilku opcji kolorystycznych obudowy sprawiają, że K10 sprawdza się we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Przemyślany design dobrze komponuje się z otoczeniem salonu fryzjerskiego, gabinetu lekarza weterynarii czy kancelarii prawnej.
 
Dodatkowe moduły – jeszcze więcej możliwości!
Do kasy w wersji "+" będą oferowane dodatkowe moduły komunikacji bezprzewodowej w standardach WiFi, Bluetooth, GSM.

 

 

DANE TECHNICZNE
kopia elektroniczna tak, karta microSD
  
BAZY DANYCH  
towary/usługi (PLU) 3000
nazwa towaru 40 znaków
liczba stawek VAT 7
grupy towarowe 99
klawisze skrótu 10
kasjerzy 10
formy płatności 7
jednostki miary 16
rabaty/narzuty tak
opakowania tak
dodatkowe kody kreskowe -
bufor pozycji paragonowych -
 
MECHANIZM DRUKUJĄCY
rodzaj termiczny, typu clamshell
szerokość papieru 57 mm
długość rolki papieru 18 m
liczba znaków w wierszu 40
szybkość wydruku 73 mm/s
obcinacz papieru nie
 
KLAWIATURA
rodzaj kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym
liczba klawiszy zmienna w zależności od funkcji
 
WYŚWIETLACZE
klient alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2 x 16 znaków
kasjer kolorowy wyświetlacz TFT z panelem dotykowym
 
ZŁĄCZA
Ethernet nie
RS232 nie
USB 1
Inne miniUSB
obsługiwane urządzenia/usługi komputer, pendrive, czytnik kodów kreskowych
sterowanie szufladą tak
 
ZASILANIE
zasilacz zewnętrzny tak
wbudowany akumulator Li-Ion 7,4V/ 2Ah, odłączany od korpusu kasy
 
GABARYTY
szerokość/wysokość/długość 95 x 70 x 190 mm 
waga 0,65 kg
 
WYBRANE FUNKCJE  
NIP nabywcy tak
grafika na paragonach tak
przypomnienie o raporcie tak
przypomnienie o przeglądzie  tak