ELZAB T10 ONLINE elzAPP POS

Przy zakupie kasy fiskalnej oferujemy za 1 zł. brutto PAKIET USŁUG INSTALACYJNYCH:

Dojazd serwisu do Twojej Firmy (Warszawa i okolice)
Instalacja i konfiguracja (ustawienia CRK, sieci Wifi, LAN lub GSM)
Programowanie (baza towarów/usług do 30 pozycji, ustawienia, klawisze skrótu itp.)
Szkolenie dla osób, które będą obsługiwały urządzenie
Fiskalizacja urządzenia
Automatyczne zgłoszenie kasy do Twojego US

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ELZAB
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: Na zamówienie. Czas realizacji - do 7 dni roboczych.
  • Cena netto: 3 290,00 zł 4 046,70 zł
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Płatność Przelewy24, Karta płatnicza (ul. Targowa 33), Karta płatnicza (Al. Krakowska 264), Karta płatnicza

ELZAB T10 ONLINE: Nowy etap rozwoju Twojego biznesu

ELZAB T10 to pierwszy w ofercie firmy fiskalny POS w architekturze all-in-one. Urządzenie to składa się z drukarki fiskalnej z szybkim wydrukiem, platformy POS zbudowanej na systemie Android, aplikacji sprzedażowej oraz czytnika kart NFC, zamkniętych w zgrabnej, kompaktowej obudowie.

Ergonomia użytkowania na pierwszym miejscu

Dzięki ELZAB T10 oszczędzisz miejsce na sklepowej ladzie, a stabilność działania oprogramowania oraz wygoda korzystania z dużego i czytelnego ekranu dotykowego zapewnią intuicyjną obsługę od pierwszego kontaktu. Szybki i wytrzymały mechanizm drukujący pozwala na korzystanie z długich, 60-metrowych rolek papieru, co zmniejsza konieczność częstego wymieniania papieru. Zintegrowane rozwiązanie to mniej kabli i porządek na sklepowej ladzie. Liczne porty: NFC, Bluetooth, Ethernet, Wi-Fi umożliwiają m.in. bezprzewodową komunikację z Centralnym Repozytorium Kas.

Aplikacja sprzedażowa w cenie urządzenia

ELZAB T10 wyposażony jest w aplikację sprzedażową, która jest dostępna w różnych wersjach, zależnie od potrzeb użytkownika. Wersja z preinstalowanym elzAPP POS oferuje możliwość rozbudowy stanowiska sprzedażowego zintegrowanego z gospodarką magazynową. Po podłączeniu do bazy danych PC-Market, urządzenie może pracować jako zintegrowany system kasowy, wykorzystując synchronizację danych z bazą centralną. Dzięki temu połączeniu użytkownik może dokonywać ewidencji towarów, kontrahentów, prowadzić pełną gospodarkę magazynową, kompletny obieg dokumentów, raportowanie finansowe, ilościowo-wartościowe, wydruk standardowych etykiet, cenników, dokumentów oraz prowadzić sprzedaż detaliczną.

Otwarty na współpracę z innymi urządzeniami

ELZAB T10 jest kompatybilny z różnymi peryferiami, takimi jak waga elektroniczna, szuflada, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy oraz komputer. Dostępne złącza to: micro USB-B, 5 złącz USB-A oraz złącze ETHERNET, co daje wiele możliwości podłączenia dla przyszłych rozwiązań.