Kasy online z funkcjami gastro

PROWADZĄC BAR, MAŁE BISTRO CZY RESTAURACJĘ, CODZIENNIE MUSISZ MIERZYĆ SIĘ Z WIELOMA WYZWANIAMI

Wybierając urządzenia Novitus masz pewność, że będziesz mógł się skupić na tym, co najważniejsze dla Twoich gości: serwowaniu wyjątkowych dań. Nie trać pieniędzy na niepewne rozwiązania i postaw na 25 lat doświadczenia, wiodącą technologię i przemyślaną funkcjonalność.

UŻYWASZ ZWYKŁEJ KASY FISKALNEJ? WYMIEŃ JĄ NA GASTRONOMICZNĄ KASĘ FISKALNĄ ONLINE OD NOVITUS

Zobacz film z przedstawiający kasę Next Online z funkcjami Gastro.

Kasy gastronomiczne NEXT i ONE to urządzenia z serii Novitus Online Power. W prosty sposób łączą się i przesyłają dane do Centralnego Repozytorium Kas. Mają w sobie potężną moc technologii. To przemysłowy tablet z funkcjonalnym oprogramowaniem i drukarką fiskalną online, idealny do Twojej gastronomii.


Novitus NEXT Online           Novitus One OnlineFunkcjonalność kas fiskalnych NEXT i ONE możesz łatwo poszerzyć o webowy system NoviCloud, w którym wszystko masz pod kontrolą z każdego miejsca na świecie. Towary, ceny, magazyny, kontrahenci, rozrachunki, faktury a przede wszystkim przejrzyste raporty i genialnie funkcjonalny system lojalnościowy gotowy do wdrożenia w Twojej gastronomii.

Poznaj bliżej system NOVICLOUD

10 PRZEWAG NEXT I ONE NAD ZWYKŁĄ KASĄ FISKALNĄ
Kasy fiskalne NEXT i ONE to jedyne na rynku kasy dedykowane do gastronomii. Zobacz czym różnią się od zwykłej kasy fiskalnej. Ceną nie różnią się wiele, za to funkcjonalnie jest przepaść.

1. LOGOWANIE KARTĄ
Łatwe logowanie kartą kelnerską i automatyczne wylogowywanie
2. PANELE PRZYCISKÓW
3. RACHUNKI OTWARTE
4. OBSŁUGA STOLIKÓW
5. ZAMÓWIENIA KUCHENNE
6. DZIELENIE RACHUNKÓW
7. ATRYBUTY GASTRONOMICZNE
8. ZESTAWY GASTRONOMICZNE
9. NIP Z GUS
10. FAKTURY VAT