Zmiana terminala płatniczego

 

Zmiana terminala płatniczego? 
Najczęściej taka zmina następuje ze względu na zbyt wysokie prowizje i opłaty abonamentowe, a także brak możliwości integracji z oprogramowaniem i kasami fiskalnymi. Nie bez znaczenia jest tutaj system rozliczeń i brak dodatkowych usług.

Zmiana terminala płatniczego? 
Najczęściej taka zmina następuje ze względu na zbyt wysokie prowizje i opłaty abonamentowe, a także brak możliwości integracji z oprogramowaniem i kasami fiskalnymi. Nie bez znaczenia jest tutaj system rozliczeń i brak dodatkowych usług.

Poniżej korzyści jakie może przynieść w firmie/sklepie wymiana terminala na nowy:

1. Obniżenie kosztów operacyjnych: znalezienie dostawcy terminala oferującego niższe prowizje i opłaty abonamentowe pozwoli na zmniejszenie miesięcznych wydatków, co bezpośrednio wpłynie na zwiększenie zysku firmy/sklepu.

2. Większa elastyczność finansowa: niższe koszty związane z obsługą płatności kartami mogą pozwolić na przeznaczenie zaoszczędzonych środków na inne ważne potrzeby biznesowe, takie jak marketing, rozwój oferty produktowej czy modernizacja sklepu.

3. Lepsze warunki umowy: przy zmianie dostawcy terminala można negocjować korzystniejsze warunki umowy, takie jak krótszy czas wpływów na konto firmowe, lepsze wsparcie techniczne czy dodatkowe usługi bez dodatkowych opłat.

3. Nowoczesne technologie: nowi dostawcy terminali często oferują nowocześniejsze urządzenia z dodatkowymi funkcjami, takimi jak obsługa płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), integracja z systemami POS, kasami fiskalnymi czy lepsze zabezpieczenia transakcji.

4. Poprawa relacji z klientami: mniejsze koszty operacyjne mogą umożliwić oferowanie klientom atrakcyjniejszych promocji i rabatów, co może zwiększyć ich lojalność i zachęcić do częstszych zakupów.

5. Lepsza obsługa klienta: nowi dostawcy terminali mogą oferować lepsze wsparcie techniczne i możliwość integracji z systemami POS, kasami fiskalnymi, co z kolei przyczyni się do płynniejszej i bardziej niezawodnej obsługi płatności w sklepie.

6. Przejrzystość kosztów: nowy dostawca może oferować bardziej przejrzysty model opłat i czytelniejszy panel administracyjny, co ułatwia zarządzanie finansami i planowanie budżetu.

Zmiana dostawcy terminala płatniczego to strategiczna decyzja, która może przynieść długoterminowe korzyści finansowe i operacyjne. Warto dokładnie przeanalizować dostępne oferty na rynku i negocjować warunki umowy, aby wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do potrzeb sklepu.

Chcesz zmienić terminal płatniczy na tańszy, by obniżyć koszty prowizji i abonamentu? Chcesz wiedzieć więcej?

tel. 22 741-23-85
email: prokas@prokas.com.pl

Polecane produkty

Fiskalny terminal płatniczy Posnet Pospay2 Online

Jak kupić?Proces zakupu wymaga akceptacji umowy wynajmu terminala płatniczego wbudowanego w drukarkę fiskalną Posnet Pospay2.Wszystkie forma...